Ogrody | Rewaloryzacja Zespołu Pałacowo – Parkowego im. Fryderyka Chopina – Sanniki
16574
single,single-portfolio_page,postid-16574,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Rewaloryzacja Zespołu Pałacowo – Parkowego im. Fryderyka Chopina – Sanniki

Category
Założenia parkowe
About This Project

Rewaloryzacja parku w Sannikach była dla naszej firmy wielkim wyzwaniem. Ogromna, zabytkowa inwestycja, 10 hektarów terenów zielonych, stan początkowy bardzo kiepski, sprawiły, iż postanowiliśmy sprawdzić nasze siły i podjęliśmy się zrealizowania projektu zieleni na tak dużym i trudnym obiekcie. Prace wykonawcze trwały 1,5 roku pod ścisłym nadzorem projektantki oraz inspektorki dbającej o każdy szczegół. Nasza firma w ramach tej inwestycji miała swój udział w oczyszczaniu terenu, zakładaniu trawników od podstaw, we wszystkich nasadzeniach krzewów których posadziliśmy tutaj ok 3 tysięcy oraz bylin ok 4 tysięcy. Dodatkowo stworzyliśmy projekt automatycznego systemu nawadniającego i w całości go zrealizowaliśmy. Przez cały okres realizacji projektu jak i rok po jego oddaniu, naszą ręką utrzymywaliśmy teren parku w odpowiedniej kondycji aby prezentował się jak najlepiej.