Ogrody | Realizacja projektu w Zabytkowym Zespole Dworskim – Osiny
16575
single,single-portfolio_page,postid-16575,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Realizacja projektu w Zabytkowym Zespole Dworskim – Osiny

Category
Założenia parkowe
About This Project

Park w Osinach, jest zabytkowym, prywatnym, obiektem, o powierzchni 5 hektarów, w którym w latach 2010 – 2012, zajmowaliśmy się realizacją projektu zieleni. W momencie rozpoczęcia robót, stan parku był bardzo zły. Znajdowała się tu duża ilość drzew, dzikich krzewów, chwastów oraz niepotrzebnej roślinności, uniemożliwiająca poruszanie się po terenie. Trwające ??? lat prace nad terenami zielonymi, pozwoliły osiągnąć zamierzony efekt. W dniu dzisiejszym park prezentuje się wspaniale. Jest uporządkowany, wypełniony roślinnością, posiada piękne, zadbane trawniki oraz funkcjonalnie połączone ścieżki. Na terenie znajdują się również dwa stawy połączone ze sobą zbudowanym przez nas kanałem. Całość zachowała swój naturalistyczny, nieformalny charakter wpasowując się jednocześnie w otaczające teren, wiejskie krajobrazy.