Ogrody | O NAS
15592
page,page-id-15592,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Aldona Barańska

Technik ogrodnik z wieloletnim doświadczeniem w branży ogrodniczej zarówno w projektowaniu jak i w wykonawstwie terenów zielonych. Ekspert w dziedzinie ogrodnictwa, sadownictwa i pielęgnacji roślin. Dzięki swemu doświadczeniu, wszelkie zaprojektowane przez nas pomysły są możliwe do zrealizowania a nawet największy problem z kondycją roślin, możliwy do rozwiązania. Organizator robót, diagnostyk chorób roślin, doradca w sprawach zieleni, osoba z pełną głową projektowych pomysłów, bacznie śledząca i nadzorująca każdą realizację.

Ewelina Grochowska

Magister inżynier architekt krajobrazu. Pasjonat i miłośnik zarówno budowy ogrodów jak i całego procesu projektowego. Nie bez znaczenia jest dla niej tradycja i bogata historia ogrodów jak również śledzenie nowych trendów w architekturze krajobrazu, dzięki czemu możliwe jest wprowadzanie nowatorskich rozwiązań do budowanych przez nas ogrodów. Projektant i inżynier, który własnym okiem nadzoruje zaprojektowane przez siebie tereny zielone zwracając uwagę na każdy szczegół.

Zespół

Wykonawcy i realizatorzy naszych pomysłów. Większość z tych osób pracuje u nas od momentu założenia firmy a więc są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży ogrodniczej. Nie ma dla nich rzeczy nie do wykonania a każda realizacja to wyzwanie. Każdy z nich ma inny fach w ręku któremu nikt nie dorówna.

Zosia

Jej specjalność to pielęgnacja ogrodów, cięcie krzewów w nawet najtrudniejszy i najdziwniejszy kształt, sadzenie roślin a także zakładanie trawników zarówno z siewu jak i z rolki.

Arek

Specjalizuje się w planowaniu, zakładaniu oraz konserwacji automatycznych systemów nawadniających. Mały ogród czy wielki park to dla niego żadna różnica ponieważ radzi sobie świetnie na każdej powierzchni wymagającej nawodnienia.

Arek

Jego specjalność to dziedzina budowlana a więc mała architektura ogrodowa. Potrafi zbudować niewielki murek, ale także dużą altanę z grillem, ziemiankę, ogrodzenie, założyć każdą nawierzchnię, wykonać oczko, kaskadę i wszystko inne co ma związek z budowaniem.

Marcin

Siła i energia naszej firmy. Wszelkie przeszkody terenowe wielkiej wagi pokonuje z łatwością zatem nic nie stanie mu na przeszkodzie podczas zakładania terenów zielonych.

Magda i Beata

Dziewczyny od pielęgnacji. Dzięki nim w każdej przestrzeni którą odwiedzamy panuje wręcz pedantyczny ład i porządek.